Skip to main content

Polityka prywatności spółki KESSEL SE + Co. KG

Spółka KESSEL SE + Co. KG przywiązuje ogromną wagę do bezpiecznego przetwarzania danych osobowych użytkowników i jest odpowiedzialna za ich przetwarzanie w rozumieniu RODO, innych krajowych ustaw dotyczących ochrony danych osobowych państw członkowskich oraz innych przepisów prawnych związanych z ochroną danych osobowych.

Spółka KESSEL SE + Co. KG należy do KESSEL Group, który składa się z wielu samodzielnie działających firm oraz jednostek prawnych. Aby uzyskać informacje dotyczące aktualnych członków koncernu, prosimy o kontakt z naszych działem prawnym. Tego rodzaju zapytanie o udzielenie informacji można również złożyć na piśmie na skrzynkę pocztową inspektora ochrony danych.

 

Dane kontaktowe Administratora:

KESSEL SE + Co. KG
Bahnhofstraße 31
85101 Lenting
Niemcy

Tel.: +49 84 56 27 – 0
E-mail: info@kessel.de

Pozostałe dane znajdują się w informacji o podmiocie odpowiedzialnym.

 

Dane kontaktowe w sprawie Polityki prywatności:

E-mail: datenschutz@kessel.de

Inspektor ochrony danych:
Data Business Services GmbH & Co. KG
Nördliche Münchner Str. 47
82031 Grünwald
Niemcy
E-mail: k-dsb@db5.eu

Bliższe informacje na temat ochrony danych w spółce KESSEL SE + Co. KG oraz na temat przetwarzania danych osobowych użytkownika w przypadku korzystania ze strony internetowej lub innych usług oferowanych przez firmę KESSEL można znaleźć pod następującym linkiem (dokument PDF).

Polityka Prywatności KESSEL SE + Co. KG

Dokument PDF można w dowolnej chwili pobrać i zapisać we własnych dokumentach. Aktualną wersję Polityki prywatności można zawsze znaleźć na naszej stronie internetowej.