Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Biblioteka CAD

Biblioteka CAD firmy KESSEL w zakresie techniki odwadniania ułatwia partnerom codzienną pracę przy wykonywaniu własnych planów odwadniania w programach CAD. Gwarantujemy kompatybilność z programem Autocad i innymi używanymi programami CAD.

Biblioteka CAD firmy KESSEL umożliwia szybkie i szczegółowe rysowanie zabezpieczeń przeciwzalewowych, wpustów, przepompowni, urządzeń do wykorzystywania wody deszczowej, separatorów jak również studzienek inspekcyjnych i kontrolnych oraz kształtek. Wszystkie produkty KESSEL mogą zostać dodane do odpowiedniej pozycji w sposób bardzo szczegółowy, niektóre nawet w 4 rzutach. Oczywiście dostarczamy także odpowiednie do rysunku opisy.

Pobierz pojedynczy rysunek

W celu wyszukania odpowiedniego produktu i pobrania rysunków technicznych, prosimy o skorzystanie z wyszukiwarki produktów.

 

 

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl