Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Building Information Modeling (BIM)

Baza Building Information Modeling (BIM) daje wszystkim osobom zajmującym się projektowaniem, budową i utrzymaniem budynków dostęp do wspólnej platformy informacyjnej. Za pomocą tego modelu projektanci, instalatorzy i użytkownicy mogą podczas wszystkich faz projektowych podejmować najbardziej korzystne decyzje w swoim zakresie kompetencji i sprawdzać ich oddziaływanie na inne pracujące przy budynku zespoły.

BIM w wydaniu KESSEL

Udostępniamy użytkownikom nasz kompletny asortyment danych produktowych BIM w najwyższej jakości. Dzięki temu, że dane zostały sporządzone w uniwersalnym formacie wyjściowym VDI 3805, możliwe jest inteligentne przedstawienie budynku z zainstalowanymi rozwiązaniami odwadniającymi KESSEL we wszystkich popularnych aplikacjach BIM. W ten sposób przykładowo w wyniku umieszczenia w pliku BIM modelu separatora tłuszczu automatycznie ustalane są wymiary dla wymaganych dopływów, odpływów i przewodów tłocznych.

Kompletny pakiet

Nasza biblioteka BIM oferuje dostęp do wszelkich treści, które potrzebne są przy projektowaniu jak również zabudowie i eksploatacji rozwiązań odwadniających KESSEL, stosowanych do modelowania danych w przypadku konkretnej budowli. Za pomocą naszego praktycznego edytora "BIM-Selector" można łatwo pobrać dane wybranego produktu i zaimportować je do własnej aplikacji BIM.

  • Dane geometryczne Wszystkie istotne informacje na temat cech geometrycznych produktu. Dane wymiarowe dotyczące korpusu, przyłączy, osprzętu, wymiarów i zapotrzebowania na miejsce.
  • Dane techniczne Wszystkie parametry techniczne konieczne do poprawnego wykonania wymiarowania, instalacji i użytkowania pod względem elektrycznym, termicznym i w odniesieniu do bezpieczeństwa technicznego urządzenia.
  • Dane handlowe Pełne opisy produktów w następujących językach: niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, niderlandzkim, polskim.

Istnieją różne możliwości dotarcia do danych KESSEL BIM. Można albo pobrać nasz KESSEL Selektor wraz z całą biblioteką produktów albo wyszukiwać pliki dla poszczególnych produktów.

  • Jeśli potrzebny jest tylko jeden lub niewielka liczba plików BIM lub 3D DWG?

    Najszybszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z „wyszukiwarki produktów”, która znajduje się po lewej stronie na naszej głównej stronie internetowej. Wystarczy wprowadzić tam numer poszukiwanego artykułu i po wyświetleniu strony z cechami produktu, w zakładce "Rysunki CAD" lub "Dane BIM" pobrać żądany plik.

  • Jeśli potrzebne jest pobranie wszystkich naszych danych do lokalnego użytku?

    Wówczas trzeba pobrać naszą aplikację BIM-Selector. Zawiera ona dane projektowe dla wszystkich naszych produktów. Dostępne są formaty DWG, DXF, STEP, IGES, SAT i import bezpośredni do systemów Revit i AutoCAD!

 

Pobierz: KESSEL BIM-Selector V 1.2.6 (600 MB)

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl