Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Szpitale

Kompleksowa oferta KESSEL umożliwia bezpieczne i niezawodne odwadnianie całego budynku, począwszy od piwnic aż po dach. Zacznijmy od piwnicy. W pomieszaniach leżących poniżej poziomu zalewania (czyli z reguły poniżej górnej krawędzi ulicy) stosuje się przepompownie o dużej wydajności. Pompują one wodę z pryszniców, toalet, pralek i separatorów do wyżej położonej kanalizacji.

Wpusty podwórzowe odprowadzają wodę powierzchniową z zewnętrznych powierzchni, po których mogą poruszać się cięższe pojazdy. Za pomocą jednego wpustu podwórzowego DN 100  można odwadniać powierzchnie do 100 m2. Do odwadniania powierzchni wewnątrz wpusty z tworzywa sztucznego, z tworzywa Ecoguss i wpusty ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu trwale niekorodujących i gładkich powierzchni, wpusty Ecoguss wykazują wyraźnie więcej zalet w porównaniu z klasycznymi wpustami z żeliwa szarego,  w których ze względu na korozję mogą się z czasem mnożyć bakterie i inne zarazki. Do wyposażenia łazienek bezbrodzikowych odpowiednie będą  odpływy prysznicowe KesselDesign instalowane równo z powierzchnią podłogi.

Wpusty ze stali nierdzewnej Ferrofix (wpusty, odpływy i wanny) przeznaczone są do stosowania w strefie kuchennej. Kessel oferuje duży wybór systemów sprawdzonych w praktyce. Ścieki zawierające tłuszcze pochodzące z kuchni muszą zostać najpierw od nich uwolnione za pomocą separatora tłuszczu. Również tutaj Kessel oferuje szeroki program spełniający wysokie wymagania.

Do grawitacyjnego odwadniania dachów płaskich KESSEL proponuje natomiast wpusty z tworzywa Ecoguss , które nadają się do zgrzewania z matami bitumicznymi. W celu zapewnienia sprawnego działania także przy temperaturach poniżej zera dostępne są również w wersji podgrzewanej.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl