Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Stacje benzynowe

Woda pitna jest jednym z najcenniejszych surowców, lecz nie dysponujemy jej nieograniczonymi zasobami. Wszędzie tam, gdzie stosowane są ciecze lekkie takie jak oleje czy benzyna, np. na stacjach benzynowych, w warsztatach lub w myjniach, może dojść do zanieczyszczenia wód. Dlatego zawsze należy instalować tam separatory substancji ropopochodnych, które zatrzymują zanieczyszczone ścieki zanim dostaną się one do publicznej kanalizacji. Automatyczne urządzenie pomiarowe SonicControl  z czujnikiem ultradźwiękowym zapewnia dokładny co do centymetra pomiar warstwy oleju i osadu oraz podaje ostrzeżenia w razie zagrożenia spiętrzeniem.

KESSEL oferuje także ekologiczne, nowoczesne i korzystne cenowo rozwiązania dla małych firm oraz do budynków. Separatory substancji ropopochodnej w wielkości nominalnej NS 1,5, jak również wpusty podłogowe z zaporą cieczy lekkich gwarantują niezawodna ochronę.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl