Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Obiekty sportowo - rekreacyjne

Obiekty sportowo-rekreacyjne są odwiedzane przez wielu gości. Zabudowane tam urządzenia w strefach sanitarnych są użytkowane bardzo intensywnie i muszą działać bez zarzutu. W przypadku wpustów i odpływów prysznicowych niezwykle ważna jest wysoka przepustowość, estetyka i duża trwałość techniczna. Możliwość łatwego czyszczenia oraz system Lock & Lift służący do ryglowania i zdejmowania kratek stanowią dodatkowe zalety.

Do tego typu obiektów nadają się zwłaszcza wpusty obiektowe z tworzywa Ecoguss, nowoczesnego materiału stanowiącego alternatywę dla podatnego na korozję żeliwa szarego. Z tworzywa Ecoguss KESSEL produkuje także wpusty podwórzowe stosowane na zewnątrz budynków. Wpusty podwórzowe Ecoguss mogą być stosowane w miejscach, w których poruszają się samochody ciężarowe. Posiadają one wyjmowany osadnik a zabudowę ułatwia obracana, nachylana i regulowana na wysokość nasada.

Do odwadniania podłóg w pomieszczeniach gastronomicznych, gdzie obowiązują surowe wymagania higieniczne, najlepszym wyborem będą produkty ze stali nierdzewnej (wpusty podłogowe, odpływy rynnowe i wanny podłogowe). Powstające w wielkich kuchniach ścieki zawierające tłuszcze nie mogą być odprowadzane do kanalizacji bez uprzedniego oczyszczenia ich w separatorze tłuszczu. Jako wiodący producent separatorów z tworzywa sztucznego, KESSEL oferuje kompletną gamę sprawdzonych produktów - również rozwiązania specjalne spełniające indywidualne wymagania. Jeśli ścieki mają być tłoczone do góry do kanału, należy zastosować przepompownię z oferty KESSEL.

Rozwiązania produktowe KESSEL

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl