Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Studzienki Standard o konstrukcji monolitycznej

Seryjna pokrywa ochronna na czas zabudowy z tworzywa sztucznego

Może być także używana jako pokrywa na terenach zielonych lub pokrytych żwirem. Teleskopowa regulacja wysokości do maks. 80 mm z możliwością nachylenia.

Dopasowanie do poziomu podłoża

Osadzanie się i poruszenia ziemi są automatycznie wyrównywane. Studzienka zapewnia elastyczne dopasowanie wysokości do terenu i nawierzchni.

Teleskopowa nasada z tworzywa sztucznego dla pokryw z żeliwa
Teleskopowa nasada z tworzywa sztucznego do dostępnych w handlu pierścieni

Nasady teleskopowe

Zarówno w przypadku nowo budowanych sieci kanalizacyjnych jak i w przypadku późniejszych zmian powierzchni, teleskopowa nasada daje możliwość regulacji wysokości studzienki o 500 mm. Dopasowanie następuje po prostu poprzez wyciągnięcie lub wsunięcie nasady lub założenie dostępnych w handlu betonowych pierścieni wyrównawczych dla włazów żeliwno-betonowych. W celu osiągnięcia absolutnej szczelności, pomiędzy studzienką a nasadą umieszcza się uszczelkę wargową (nr art. 860 116)

Różne możliwości przyłączenia bezpośrednio na budowie

Wymagana średnica nominalna podłączenia od DN 100 do DN 500 może zostać uzyskana poprzez łatwe odcięcie króćca przyłączeniowego.

Podłączanie bocznych dopływów

W razie potrzeby można podłączyć dodatkowe dopływy boczne z użyciem uszczelki “in situ” KESSEL.

Należy nawiercić w ściance studzienki otwór za pomocą wyrzynarki. Umieścić uszczelkę KESSEL (p. osprzęt) i wsunąć rurę KG.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl