Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Hotele

Urządzenia odwadniające w hotelach i restauracjach muszą spełniać szczególne wymagania. Dla inwestorów i użytkowników ważnymi czynnikami są higiena, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz stosunek ceny do jakości. Produkty KESSEL pozwalają na spełnienie tych wszystkich wymagań.

Do basenów i obiektów spa oferowane są  wpusty oraz odpływy  z serii KesselDesign, które spełniają indywidualne preferencje użytkowników. Produkty te wykonane są z tworzywa o gładkiej powierzchni wykazującej efekt samooczyszczenia. Ruszty, pokrywy i syfony można łatwo wyjąć, dzięki czemu konserwacja i czyszczenie przebiega w zasadzie bezproblemowo. Dodatkowo można zastosować sitko na zanieczyszczenia i suchy syfon Multistop, chroniący przed nieprzyjemnymi zapachami i robactwem. Dodatkowe bezpieczeństwo daje system Lock & Lift służący do ryglowania i wyjmowania kratki.

Wysokie wymagania obowiązujące w kuchniach spełniają wpusty, odpływy rynnowe i wanny podłogowe ze stali nierdzewnej. Każda kuchnia powinna być także wyposażona w separator tłuszczu. W ofercie KESSEL znajdują się  separatory tłuszczu w różnych wariantach począwszy od prostego modelu opróżnianego przez otwarcie pokryw aż po wersję z pełną automatyką sterowaną programem,. Urządzenia dostępne są w wersji wolnostojącej  oraz do zabudowy w ziemi. Wspólną cechą jest tutaj łatwe czyszczenie oraz absolutna szczelność a także odporność na media agresywne. KESSEL daje 20 lat gwarancji na tworzywo PE-HD.

W przypadku separatorów tłuszczu a także w przypadku toalet i pryszniców zabudowanych poniżej poziomu zalewania, należy zastosować przepompownie ścieków. Oferujemy kompletny program przepompowni we wszystkich wariantach i o różnej mocy.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl