Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Budynki jedno- i wielorodzinne

Budowa domu jest z reguły największą inwestycją w życiu człowieka. Dlatego niezwykle ważne jest, aby chronić tę własność. Jeśli dom jest podpiwniczony należy koniecznie zastosować odpowiednie urządzenie przeciwzalewowe, które zabezpieczy budynek przed ewentualnym przepływem zwrotnym (cofką) z kanału. W wyniku coraz częściej występujących opadów deszczu zagrożone są także te tereny mieszkalne, które do tej pory były uznawane za bezpieczne. Jeżeli wpusty piwniczne, prysznice, toalety, umywalki i przyłącza do pralek znajdujące się poniżej poziomu zalewania (górna krawędź ulicy) nie zostaną zabezpieczone właściwym zaworem zwrotnym, podczas cofki mogą zostać zalane piwnice i pomieszczenia w suterynach. Szkody takiego zalania zazwyczaj przekraczają koszty zabudowy odpowiedniego zabezpieczenia przeciwzalewowego. KESSEL, wiodący producent urządzeń przeciwzalewowych, oferuje kompletną paletę produktów chroniących przed wodą w piwnicy, przeznaczonych zarówno do nowych budynków jak i remontowanych, z możliwością zabudowy wewnątrz lub na zewnątrz budynków.

Do łazienek Kessel oferuje wpusty lub odpływy prysznicowe z serii KesselDesign z nowoczesnymi, odpowiadającymi najnowszym trendom kratkami lub pokrywami o wysokiej jakości . Wszystkie produkty KesselDesign to doskonałe połączenie techniki z funkcjonalnością i estetyką wykonania. Różne wzory kratek i pokryw dają możliwość indywidualnego kreowania łazienki i dostosowywania wnętrz do konkretnego użytkownika.

O odwadnianie powierzchni poza budynkiem dbają wpusty balkonowe i tarasowe, wpusty deszczowej oraz wpusty podwórzowe, po których mogą się poruszać samochody osobowe.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl