Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Zminimalizowana wysokość zabudowy nowego wpustu podłogowego „Ultraflat“

Wpust o najniższej zabudowie na rynku:
„Ultraflat 54“ KESSEL.

Specjalista w zakresie odwadniania, firma KESSEL, rozszerza swój asortyment wpustów podłogowych do pryszniców o nowy model: „Ultraflat 54“, który posiada najniższą konstrukcję na rynku i uzupełnia serię „Ultraflat 79“. Liczba w nazwie oznacza wysokość korpusu bez nasadki. Nowe wpusty podłogowe stworzone zostały do użytku w nowo budowanych obiektach oraz przy remontach obiektów już istniejących. Dzięki kompaktowej konstrukcji nadają się szczególnie do natrysków bezprogowych. Posiadają boczny odpływ, wyjmowany syfon montowany w nasadce oraz, w zależności od modelu, dołączoną do zestawu lub fabrycznie zamontowaną matę hydroizolacyjną bądź zaciskany kołnierz z zamontowaną matą hydroizolacyjną. W ten sposób możliwe jest wykonanie w sposób łatwy i pewny uszczelnień alternatywnych zgodnych z normą DIN 18534-1 dla klasy działania wody do W3-I.

Nieskomplikowana zabudowa dzięki dopasowanemu osprzętowi

KESSEL dzięki szerokiemu asortymentowi oferuje wiele możliwości zastosowania wpustów w różnych sytuacjach budowlanych, jako że wpusty łazienkowe Ultraflat dostępne są w wysokościach całkowitych zabudowy w zakresie: 63 – 121 mm (Ultraflat 54), 88 – 145 mm oraz 129 – 184 mm (Ultraflat 79) . Poza tym do wpustów oferowany jest odpowiednio dostosowany osprzęt jak chociażby mechaniczny, łatwy do czyszczenia syfon z zamknięciem wodnym i zabezpieczeniem przeciwzalewowym. Zapobiega on rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów i w połączeniu z ryglowaną nasadką Lock&Lift  stanowi niezawodne zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym do 0,1 bara. Dodatkowo instalatorzy mają do dyspozycji nowe elementy ułatwiające montaż. Za ich pomocą możliwe jest dokładne wypozycjonowanie korpusu i w ten sposób zapewnienie dokładnej zabudowy.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl