Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Zamontowany system małej infrastruktury KESSEL to gwarantowana premia dla instalatora.

Firma KESSEL przygotowała specjalną akcję premiową, ukierunkowaną na ofertę urządzeń kompaktowych, a więc wielkością dopasowanych głównie do potrzeb domów, niewielkich firm, czy punktów usługowych, np. gastronomicznych. Zaliczają się do nich m.in. małe przepompownie do instalacji podposadzkowej (oraz wolnostojące), separatory tłuszczu EasyClean free Basic Standard, zawory przeciwzalewowe z pompą Pumpfix F i wiele innych produktów. Każdy instalator, który spełni warunki promocji, otrzyma specjalną premię pieniężną!

Program premiowy, dotyczący systemów małej infrastruktury KESSEL, ma jasne zasady, które są bardzo korzystne dla instalatorów. Kto zakupi, zamontuje, udokumentuje i zgłosi się do firmy KESSEL, otrzyma premię i to pieniężną!

Promocja rozpoczyna się już od 01.04.2021 i potrwa do 30.09.2021r.. Co w obecnej sytuacji warto zaznaczyć, produkty dostępne są również w sprzedaży online u dystrybutorów.

Więcej informacji:

www.kessel.pl/promocja

 

Kontakt do organizatora:

T: +48 504 250 027

E: marketing@kessel.pl

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl