Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Stoisko wystawowe KESSEL nagrodzone German Design
Award 2018 !

Jury konkursu German Design Award 2018 doceniło projekt wystawienniczo-ekspozycyjny KESSEL. Uznanie jurorów zyskała nie tylko zawartość, ale także koncepcja i wystrój stoiska.

Niemiecka Rada Wzornictwa przyznała firmie KESSEL prestiżową nagrodę German Design Award 2018  w kategorii "Doskonała komunikacja i Design" w obszarze "Targi i wystawy". Jury uznało, że projekt ekspozycji przedstawił firmę KESSEL nie tylko pod względem jej produktów, podkreślając ich jakość i innowacyjność, ale również pokazał zgodność z duchem nowoczesnego wzornictwa i nowatorską koncepcję wystawienniczą. Trasa zwiedzania została tak zaprojektowana, aby można było przejść wzdłuż całej gamy produktów marki KESSEL.

Nowoczesny wygląd targów

Nowa koncepcja ekspozycji została zaprezentowana w 2017 roku na targach BAU w Monachium oraz  na targach ISH we Frankfurcie. W nagrodzonym pawilonie ekspozycyjnym zastosowano grę interesujących kontrastów. Z białymi powierzchniami ścian i otwartą "pudełkową" architekturą, została zestawiona jasnobrązowa drewniana podłoga o wyglądzie pokładu statku. Kluczową rolę odegrało tu nastrojowe fioletowe światło, tworzące niepowtarzalny efekt i nadające klimat futurystycznego wnętrza. Kompozycja i harmonijny układ ekspozycji podkreśliły zaawansowanie technologiczne produktów KESSEL.

"Ekspozycja KESSEL wygląda bardzo nowocześnie, przyjaźnie i zachęcająco ze względu na otwarty design. W centrum pracownicy KESSEL prezentują produkty na trasie technologicznej"- tak koncepcję stoiska opisał Reinhard Späth, Marketing Manager w KESSEL AG. Wzdłuż tzw. "chodnika" zwiedzający mogli odkrywać pełen asortyment KESSEL, a także zapoznać się z takimi nowościami jak innowacyjny zawór przeciwzalewowy Staufix Control.

German Design Award

Każdego roku Niemiecka Rada Wzornictwa przyznaje nagrodę German Design Award za najwyższej jakości projekty w kategorii projektowania produktów i komunikacji wizualnej. Nagroda wyróżnia innowacyjne produkty i projekty, a także ich producentów i projektantów, którzy wyznaczają nowe trendy i kierunki w międzynarodowym obszarze projektowania. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w lutym 2018 roku, podczas międzynarodowych targów towarów konsumpcyjnych Ambiente we Frankfurcie nad Menem. Wzięło w niej udział ponad 1200 uczestników ze świata polityki, biznesu, designu i prasy.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl