Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Ruszyła produkcja sond i podzespołów elektronicznych

Trwają próby i testy naszych urządzeń elektronicznych w nowej hali produkcyjnej, gdzie powstają sondy i półfabrykaty do pomp. Nowa linia produkcyjna będzie dostarczać komponenty elektroniczne i elektryczne na potrzeby klientów w kraju, jak i na rynki zagraniczne.

Nowe produkty znajdą zastosowanie w separatorach tłuszczu i substancji ropopochodnych, a także w przepompowniach.

W celu dodatkowej ochrony i izolacji przed agresywnym środowiskiem, zastosowane zostaną specjalistyczne masy odlewnicze zabezpieczające elektronikę w urządzeniach.

Aby zagwarantować pełne bezpieczeństwo produkty dedykowane do urządzeń związanych z substancjami łatwopalnymi (separatory substancji ropopochodnych), będą dodatkowo badane i audytowane zgodnie z europejskimi normami (ATEX).

Najnowsza linia produkcji i montażu stanowi bardzo ważną część w produkcji urządzeń KESSEL, ponieważ odpowiada za ich prawidłową i bezpieczną pracę.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl