Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Nowy odpływ prysznicowy Linearis Infinity oferuje wszechstronne możliwości montażu i aranżacji. Daje też całkowitą swobodę w kreowaniu wyglądu nowoczesnej łazienki – zarówno w obiektach prywatnych jak i publicznych.

Za sprawą specjalnie zaprojektowanych łączników, odpływy z serii Linearis Infinity możemy ze sobą dowolnie łączyć, i to w kilku zakresach kątów. Ponaddto możliwy jest też ich montaż tuż przy ścianie.

Odpływ Linearis Infinity dostępny jest w bogatej palecie kolorów, posiada dwa rodzaje powierzchni pokrywy - polerowana i szczotkowana (w kolorach: czarny, miedź i brąz) i aż siedem długości pokryw. 

Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana w nich stal szlachetna V4A, która jest materiałem o bardzo wysokiej jakości i odporności na korozję.

Dzięki niskiej wysokości zabudowy wynoszącej jedynie 60 mm, Linearis Infinity 60 jest jednym z najniższych odpływów prysznicowych na rynku.  Jego przepustowość wynosi 0,5 l/s przy nadpiętrzeniu 20 mm. Wariant z wysokością zabudowy 90 mm wykazuje przepustowość wynoszącą nawet 0,8 l/s przy nadpiętrzeniu 20 mm.

Linearis Infinity oferowany jest jako kompletny zestaw zawierający wszelkie potrzebne do zabudowy elementy, co ułatwia instalatorom i glazurnikom pracę, ponieważ nie muszą już troszczyć się sami o potrzebny osprzęt.

 

Więcej informacji: www.kessel.pl/linearis-infinity

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl