Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Nowości na targach ISH

Najważniejszym produktem, który pokazany zostanie podczas tegorocznych targów ISH we Frankfurcie będzie innowacyjna hybrydowa przepompownia Ecolift XL o szerokim spektrum zastosowania. Oprócz niej zaprezentowane zostaną nowe przepompownie Aqualift  F XL w ustawieniu suchym, separatory EasyClean oraz cieszące się dużym zainteresowaniem odpływy łazienkowe Linearis i Scada. Targi ISH odbędą się w dniach 10 – 14.03.2015, firmę KESSEL znaleźć będzie można na stoisku A96 w hali 4.0. Serdecznie zapraszamy!

Hybrydowa przepompownia Ecolift XL
Zaletą urządzenia hybrydowego w porównaniu z klasycznymi przepompowniami jest to, że w trybie normalnym Ecolift XL wykorzystuje naturalny spadek do kanału. Pompa załączana jest tylko podczas przepływu zwrotnego, podczas którego urządzenie tłoczy ścieki poprzez pętle przeciwzalewową. Dzięki temu nie tylko zmniejszają się koszty związane ze zużyciem energii, ale i koszty konserwacji są wyraźnie niższe. Ponieważ urządzenie wykorzystuje spadek do kanału, nie dochodzi do przestojów w pracy w razie braku prądu oraz nie powstaje stały i uciążliwy hałas. Urządzenie Ecolift XL jest zintegrowane w nowoczesnej, zgodnej z normą studzience z tworzywa sztucznego, która nadaje się do zabudowy zarówno w ziemi jak i w betonie wodoszczelnym.

Przepompownia Aqualift XL
Przepompownia Aqualift F XL w ustawieniu suchym przeznaczona jest do zabudowy na zewnątrz budynku. Urządzenie zintegrowane jest w nowoczesnej studzience LW1000 dostępnej teraz nie tylko z włazem o średnicy 600 mm, ale także 800 mm, przy czym właz 800 mm może zostać zabudowany tylko tam, gdzie nie występuje ruch kołowy. Konserwacja i naprawa przepompowni w ustawieniu suchym jest o wiele bardziej higieniczna niż w ustawieniu mokrym, ponadto nie są tutaj wymagane dopuszczenia Atex.

Odpływy liniowe i ścienne
Firma KESSEL od lat tworzy rozwiązania łazienkowe indywidualnie dopasowywane do potrzeb użytkowników. Odpływ liniowy Linearis Comfort posiada ramę regulowaną na wysokość, dzięki czemu dopasowuje się różnych wysokości podłogi, w tym kamienia naturalnego. Dostępny jest z wieloma pokrywami, m. in. podświetlaną niskonapięciowymi diodami LED. Linearis Compact posiada zaś najmniejszą wysokość zabudowy wynoszącą jedynie 80mm. Odpływy ścienne Scada dostępne są z trzema różnymi pokrywami (prostą, Wave i z powierzchnia do wklejenia płytek) z możliwością podświetlenia LED w czterech opcjach kolorystycznych. Montaż w ścianie nie narusza wzoru płytek na posadzce, co stanowi jego dodatkową zaletę.

Zoptymalizowana seria separatorów tłuszczu EasyClean
Nowe separatory EasyClean charakteryzują się prostą zabudową, skutecznym czyszczeniem oraz oszczędnością energii. Łukowaty kształt zbiornika umożliwia łatwe transportowanie separatora do budynku przez klatkę schodową lub drzwi. Dno w kształcie klina umożliwia odsysanie z najgłębszego punktu, natomiast dzięki zastosowaniu nachylenia i bardzo wydajnej pompy zużycie wody zmniejsza się o 32%

Więcej informacji:
KESSEL Sp. Z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, Tel. +48 71 774 67 62, Fax: +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl, www.kessel.pl

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl