Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

KESSEL wśród pasjonatów designu!

W dniach 6-9 lutego 2020 r. odbędzie się piąta już edycja 4 Design Days. Zapowiada się obecność 25 000 zwiedzających - pasjonatów designu, 10 000 gości biznesowych (architekci, projektanci, inwestorzy, deweloperzy, władze samorządowe) oraz 300 wystawców. Eksperci firmy KESSEL na stoisku nr 94 oprócz ekspozycji przeprowadzą także warsztat dotyczący zabudowy odpływu KESSEL.

Wśród prawdziwie designerskich rozwiązań nie może zabraknąć produktów firmy KESSEL.

Efektowne i skuteczne odpływy…

Nowoczesne odpływy łazienkowe to recepta na wygodną, funkcjonalną i modną kabinę prysznicową bez brodzika. Odpływ Scada instaluje się w ścianie, dzięki czemu nie trzeba kuć w podłodze, jak również być ograniczonym przez ogrzewanie podłogowe. Z kolei odpływ liniowy Linearis Compact to ponadczasowa elegancja i alternatywa dla klasycznych wpustów podłogowych. Niezawodna, a jednocześnie kompaktowa konstrukcja umożliwia zabudowę w płytkich posadzkach (minimalna całkowita wysokość zabudowy 80mm). Natomiast jeśli w planie jest instalacja w łazience wpustu punktowego, a grubość stropu jest na tyle niewielka, że nie pozwala na zamontowanie przeciętnego odpływu podłogowego, z pomocą przychodzi nowy wpust łazienkowy Ultraflat 54 . Wpust ten posiada minimalną wysokość zabudowy wynoszącą jedynie 63mm. Odpływom poświęcone będą także warsztaty. Dla uczestników warsztatów mamy przewidziane do zdobycia atrakcyjne nagrody!

…zawory przeciwzalewowe …

Na stoisku lidera odwodnień zaprezentowane muszą być również zawory przeciwzalewowe. Pozwalają one chronić przed zalaniem nie tylko poszczególne punkty sanitarne, takie jak umywalki, prysznice, pralki, ale i mogą być stosowane jako centralne zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym.

… i panel ekspercki

Natomiast 7 lutego o godz. 12.00 ekspert firmy KESSEL weźmie udział w sesji dyskusyjnej „Inspirujemy projektantów. Projekt łazienka”.

Będzie to prawdziwa uczta w zakresie prezentowanego wzornictwa, któremu towarzyszą nowoczesne, efektywne rozwiązania. Z pewnością znajdą coś dla siebie zarówno zainteresowani pod kątem własnego domu, jak i ciekawych produktów do projektów i instalacji dla innych.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl