Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Obchody Jubileuszu firmy Kessel

W dn. 17-18.10.2013 odbyły się uroczyste obchody 50-lecia istnienia firmy Kessel AG w Lenting. Z tej okazji zaproszono do siedziby firmy pracowników, klientów oraz kluczowych partnerów biznesowych i wspólnie świętowano ten wyjątkowy jubileusz. Kluczowym momentem było wręczenie założycielowi firmy – Bernhardowi Kessel –szyldu z ulicą nazwaną jego imieniem, która prowadzić będzie do fabryki KESSEL.

Podczas uroczystej gali zorganizowanej 17.10 wręczano nagrody, wygłaszano przemowy i podkreślano znaczenie firmy dla regionu. Duże podziękowania padły pod adresem pracowników firmy, których codzienna praca i zaangażowanie przełożyły się na obecny sukces firmy. Licznie zgromadzonym gościom czas umilały występy muzyczne, akrobatyczne i kabaretowe. 

18.10 odbył się festyn, na którym zjawili się nie tylko pracownicy, ale także ich rodziny. W tym szczególnym dniu siedziba KESSEL przemieniła się w centrum zabaw i biesiady. Przejażdżka samochodem wyścigowym pod okiem mistrza kierownicy Michaela Bartelsa, nauka jazdy na monocyklu, jazda na byku to tylko część atrakcji, które czekały na uczestników. Oprócz tego umożliwiono zwiedzanie hal produkcyjnych, dzięki czemu można było zobaczyć na żywo jak powstają  produkty KESSEL, począwszy od małych wpustów aż po duże zbiorniki np. oczyszczalni ścieków. Największą atrakcją wieczoru był koncert zespołu Spider Murphy Gang, który sądząc po reakcjach niemieckich kolegów, jest popularnym rockowym bandem po zachodniej stronie Odry. Kilkugodzinną imprezę zwieńczył przepiękny, zsynchronizowany z muzyką pokaz sztucznych ogni. Szacuje się że w obchodach wzięło udział 1400 osób.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl