Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

50 urodziny firmy KESSEL! 50 lat pomysłów i doświadczeń!

Już 50 lat minęło odkąd w małej miejscowość Lenting w Bawarii Bernhard Kessel powołał do życia kilkuosobową firmę produkującą narzędzia a następnie elementy instalacyjne z tworzywa sztucznego.

Przełom nastąpił w roku 1971, w którym to na bazie czyszczaka stworzona została zasuwa burzowa Staufix w wielu wariantach. W podobny sposób, w ciągu 50 lat istnienia, powstała szeroka gama produktów nie tylko praktycznych i funkcjonalnych, ale przede wszystkim innowacyjnych pod względem techniki i pomysłowości wykonania. Wszystkie urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów i są bezpieczne dla użytkowników.

Obecnie firma zatrudnia ok 450 pracowników i jest jednym z wiodących na rynku producentów urządzeń służących do odprowadzania ścieków: zaworów zwrotnych, wpustów, odwodnień liniowych, separatorów, przepompowni oraz przydomowych oczyszczalni ścieków.  KESSEL działa międzynarodowo, posiada filie i partnerów w wielu krajach Europy i świata. Na rynku polskim istnieje od 2004r.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl