Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

W dn. 17-18.10.2013 odbyły się uroczyste obchody 50-lecia istnienia firmy Kessel AG w Lenting. Z tej okazji zaproszono do siedziby firmy pracowników, klientów oraz kluczowych partnerów biznesowych i wspólnie świętowano ten wyjątkowy jubileusz. Kluczowym momentem było wręczenie założycielowi firmy – Bernhardowi Kessel –szyldu z ulicą nazwaną jego imieniem, która prowadzić będzie do fabryki KESSEL.

>> czytaj więcej

Już 50 lat minęło odkąd w małej miejscowość Lenting w Bawarii Bernhard Kessel powołał do życia kilkuosobową firmę produkującą narzędzia a następnie elementy instalacyjne z tworzywa sztucznego.

>> czytaj więcej

Skuteczniejsze czyszczenie, mniejsze zużycie wody i krótszy czas opróżniania

Dzięki nowemu urządzeniu EasyClean firma KESSEL zoptymalizowała swoją serię separatorów. Nowy separator różni się od swojego poprzednika zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym. „Całą aparaturę techniczną zintegrowaliśmy w zbiorniku separatora, dzięki czemu stał się on bardzo kompaktowy. 

>> czytaj więcej

Najnowszy produkt w asortymencie KESSEL – odpływ ścienny Scada – daje jeszcze więcej możliwości kształtowania przestrzeni w łazience. Jako pierwszy producent KESSEL oferuje wariant podświetlany (LED) w czterech kolorach: niebieskim, czerwonym, zielonym oraz RGB. Do wyboru są 3 pokrywy: prosta ze stali nierdzewnej, ze wzorem Wave oraz z powierzchnią do przyklejenia płytek.

>> czytaj więcej

Według normy PN EN 12056-4 mimo przeprowadzenia doboru urządzenia zgodnie z obowiązującymi zasadami techniki oraz przy dołożeniu wszelkiej staranności w zasadach eksploatacji, może wystąpić przepływ zwrotny. Dzieje się tak, ponieważ ze względów ekonomicznych i technicznych kanały dostosowane są do średnich opadów.  Podczas ponadprzeciętnych ulew należy więc liczyć się ze  spiętrzeniem w kanale oraz przepływem zwrotnym w kanałach przyłączonych.

>> czytaj więcej

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl