Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

KESSEL na targach INSTALACJE 2012: innowacyjne systemy odwadniania wewnątrz i na zewnątrz budynków

Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2012, które odbyły się w Poznaniu w dniach 23-26.04.2012r. firma Kessel zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania związane z odprowadzaniem ścieków wewnątrz i na zewnątrz budynków, m.in. zawory zwrotne Staufix FKA i Pumpfix F z nowa szafką sterowniczą Komfort z wyświetlaczem stanu i funkcją konserwacji zdalnej, przepompownię Aqualift F Compact do kompleksowego odprowadzania ścieków z pomieszczeń piwnicznych; przepompownię Aqualift F w studzience LW600 do zabudowy na zewnątrz budynku oraz serię wpustów i odpływów łazienkowych KesselDesign.
Największym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się przepompownia Ecolift® wykorzystująca w normalnym trybie spadek do kanału i załączająca pompę tylko podczas przepływu zwrotnego.
Stoisko licznie odwiedzili przedstawiciele biur projektowych, firm handlowych i wykonawczych. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie!

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl