Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

KESSEL na targach WOD-KAN 2011: innowacyjne systemy odwadniania wewnątrz i na zewnątrz budynków

Podczas tegorocznych XIX Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN, które odbyły się w Bydgoszczy w dniach 24-26.05.2011r. firma Kessel  zaprezentowała  swoje innowacyjne systemy odwadniania wewnątrz i na zewnątrz budynków, m.in. studzienki kanalizacyjne, przepompownie LW800 i LW600, separator koalescencyjny LW1000 z urządzeniem SonicControl służącym do pomiaru warstwy oleju i osadu, urządzenie pompowe do wody deszczowej Aqabull® zasilające instalację w budynku, nowy program zaworów zwrotnych oraz klapy końcowe. Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się przydomowa oczyszczalnia ścieków INNO-CLEAN z sekwencyjnym reaktorem biologicznym (SBR) oraz nowa przepompownia Ecolift®, wykorzystująca w normalnym trybie spadek do kanału i załączająca pompę tylko podczas przepływu zwrotnego. W ten sposób zużycie energii zostaje zredukowane do minimum, nie dochodzi do przestojów w pracy w razie braku prądu oraz nie powstaje stały i uciążliwy hałas.


Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie!

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl