Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Targi WOD-KAN 2010

Tegoroczne XVIII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN odbyły się w Bydgoszczy na terenach Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”, w dniach 18-20.05.2010 r. Mimo dokuczliwego chłodu i padającego deszczu stoisko firmy Kessel odwiedzili licznie m.in. przedstawiciele Wodociągów, biur projektowych, firm handlowych i wykonawczych. Podczas targów firma Kessel zaprezentowała swoje sztandarowe rozwiązania w dziedzinie odprowadzania ścieków, a mianowicie studzienki kanalizacyjne LW1000, zasuwy burzowe i klapy końcowe o dużych średnicach oraz separatory tłuszczu i substancji ropopochodnych. Nie zabrakło również nowości, wśród których znalazły się:

  • przepompownia Aqualift®S do wody brudnej i deszczowej w studzience LW600
  • przepompownia Aqualift® F LW800 do odprowadzania ścieków fekalnych z domków jedno i dwurodzinnych
  • urządzenie "SonicControl" do pomiaru i kontroli wysokości warstwy tłuszczu w separatorach KESSEL

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyła się również przydomowa oczyszczalnia ścieków INNO-CLEAN z nowym zbiornikiem z kolumną czyszczącą i monolityczną ścianką działową oraz urządzenie pompowe do wody deszczowej Aqabull® zasilające instalacje w budynku.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl