Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Targi WOD-KAN 2009

Tegoroczne XVII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN odbyły się w Bydgoszczy na terenach Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”, w dniach 26 - 28.05.2009 r. Podczas nich firma Kessel zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania w dziedzinie odprowadzania ścieków, a mianowicie separator koalescencyjny w studzience LW 1000, wpusty dachowe, podwórzowe, parkingowe z tworzywa Ecoguss oraz przydomową oczyszczalnie ścieków INNO-CLEAN z nowym zbiornikiem i zintegrowaną kolumną czyszczącą (tzw. druga generacja). Nie zabrakło również produktów standardowych, takich jak studzienki kanalizacyjne LW1000 i LW600 czy urządzenia przeciwzalewowe. Nowością zaprezentowaną na targach były również odwodnienia liniowe z polimerobetonu występujące we wszystkich klasach obciążenia oraz odwodnienia liniowe i szczelinowe ze stali nierdzewnej stworzone z myślą o estetycznej zabudowie np. na tarasach i wzdłuż fasad.

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl