Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Firma Kessel, specjalista w dziedzinie odwadniania, prezentuje obecnie nową generację przydomowej oczyszczalni ścieków INNO-CLEAN®. Podobnie jak dotychczasowy model metoda oczyszczania bazuje tutaj na zastosowaniu procesów biodegradacji. Dzięki temu, bez dodatku chemikaliów oczyszczane są ścieki pochodzące z gospodarstw domowych. 

>> czytaj więcej

Tegoroczne XVII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN odbyły się w Bydgoszczy na terenach Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”, w dniach 26 - 28.05.2009 r. Podczas nich firma Kessel zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania w dziedzinie odprowadzania ścieków....

>> czytaj więcej

Odwilż, roztopy śniegów i ulewne deszcze mogą spowodować, że pomieszczenia piwniczne będą właśnie tak wyglądać, o ile nie zostaną zabezpieczone przed przepływem zwrotnym. Zasuwy burzowe KESSEL Staufix® posiadają swobodnie zawieszoną klapkę, która pozwala na swobodny odpływ ścieków w kierunku kanału, natomiast podczas przepływu zwrotnego klapka zamyka przewód i zapobiega cofnięciu się ścieków do nisko usytuowanych pomieszczeń np. piwnic.

>> czytaj więcej

 
 
 

 

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności
regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl