Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

 Kontakt  > Export

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Export.

Der Vertrieb der KESSEL - Produkte erfolgt weltweit. Bei allen Fragen zu Beratung und Lieferung außerhalb von Deutschland steht Ihnen unsere Exportabteilung gerne zur Verfügung.

Sales of KESSEL products are conducted throughout the world. To support our international customers we have an export department dedicated to serve any of your needs.

Fax: +49 - 8456 - 27-188

E-Mail: export@kessel.de

Sales/Helpdesk

Export Director
Mathias Sperling
Tel. +49 - 8456 - 27-338
mathias.sperling@kessel.de

Export Area Manager
Ulrich Bethge
Tel. +49 - 8456 - 27-249
ulrich.bethge@kessel.de

Export Area Manager
Dominik Seebauer
Tel. +49 - 8456 - 27-195
dominik.seebauer@kessel.de

Product Manager Export
Eric Davis
Tel. +49 - 8456 - 27-320
eric.davis@kessel.de

Export Office Manager
Thomas Schwarzbäcker
Tel. +49 - 8456 - 27-337
thomas.schwarzbaecker@kessel.de

Teamleader Servicecenter Export 
Werner Buberl
Tel. +49 - 8456 - 27-184
werner.buberl@kessel.de

Export Sales Coordinator
Barbara Schuster
Tel. +49 - 8456 - 27-341
barbara.schuster@kessel.de

Export Sales Coordinator
Albertine Strecker
Tel. +49 - 8456 - 27-260
albertine.strecker@kessel.de

Export Sales Coordinator
Sebastian Lorenz
Tel. +49 - 8456 - 27-189
sebastian.lorenz@kessel.de

Export Sales Coordinator
Verena Aichner
Tel. +49 - 8456 - 27-210
verena.aichner@kessel.de

Export Sales Coordinator
Nicole Kammerer
Tel. +49 - 8456 - 27-246
nicole.kammerer@kessel.de

 
 
 

 

©2015-2017 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany Impressum
Datenschutz

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl