Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

 

Szkolenia

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Biskupicach Podgórnych na szkolenia z zakresu techniki odwadniania. Każdy znajdzie temat odpowiedni dla siebie – począwszy od kompleksowych rozwiązań z zakresu odprowadzania ścieków, poprzez aktualne normy aż po warsztaty praktyczne, podczas których będzie można wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną. Chętnie także służymy doradztwem w przypadku indywidualnych tematów lub stworzymy specjalnie dla Państwa zupełnie nowe seminarium na temat związany ściśle z Państwa działalnością.

Program

W dzisiejszych czasach nieustanne zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności jest nieodzowne. Wraz z rozwojem technologii związanej z funkcjonowaniem naszych urządzeń, oferujemy wiedzę, która jest ściśle związana z naszymi produktami.  Na naszych spotkaniach szkoleniowych przekazujemy najnowsze informacje na temat norm i przepisów prawnych, technologii odwadniania, separacji cieczy, a także szkolimy z zakresu doboru i montażu naszych produktów.

KESSEL - broszura seminaryjna 2019

Programy szkoleniowe są indywidualnie dostosowane do odpowiednich grup docelowych. Na życzenie chętnie opracujemy specjalnie dopasowany program szkoleniowy do Państwa potrzeb.

Harmonogram szkoleń 2019

 • 16.05.2019 – Instalatorzy
  Warsztaty pracy i montażu urządzeń przeciwzalewowych zgodnych z normą PN EN 13564-1.

 • 23.05.2019 – Projektanci
  Smart Select. Szkolenia praktyczne z wykorzystaniem programu do doboru separatorów tłuszczu oraz przepompowni ścieków.

 • 17.10.2019 – Projektanci
  Optymalny dobór separatora tłuszczu wewnątrz budynku. Warsztaty doboru zgodnie z normą PN EN  1825, praktyczne aspekty związane z wyborem rozwiązania w zależności od rodzaju obiektu i miejsca lokalizacji urządzenia.

 • 25.10.2019 – Partnerzy Serwisowi
  Szkolenie rozszerzone dla autoryzowanych partnerów serwisowych.

 • 08.11.2019 – Instalatorzy
  Dobór właściwej konfiguracji wpustu do określonych warstw stropu. Hydroizolacja i wybór kołnierza. Warsztaty z doboru urządzeń z użyciem wpustów KESSEL.
Zgłoś się na szkolenie i wypełnij formularz rejestracyjny:
Zgłoszenie:
Grupa zawodowa:
Chęć udziału w kolacji (na koszt KESSEL):
Rezerwacja noclegu w hotelu (na koszt KESSEL):
Polityka prywatności*
* pole do wypełnienia obowiązkowo

Certyfikat

Gwarancją każdego odbytego szkolenia jest oryginalny Certyfikat KESSEL z hologramem, potwierdzający zdobycie nowych kwalifikacji i wiedzy.

Parking

Parking dla gości i uczestników spotkań szkoleniowych, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do siedziby firmy KESSEL.

©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany Impressum
polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl