Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

 

Szkolenia

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Biskupicach Podgórnych na szkolenia z zakresu techniki odwadniania. Każdy znajdzie temat odpowiedni dla siebie – począwszy od kompleksowych rozwiązań z zakresu odprowadzania ścieków, poprzez aktualne normy aż po warsztaty praktyczne, podczas których będzie można wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną. Chętnie także służymy doradztwem w przypadku indywidualnych tematów lub stworzymy specjalnie dla Państwa zupełnie nowe seminarium na temat związany ściśle z Państwa działalnością.

Program

W dzisiejszych czasach nieustanne zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności jest nieodzowne. Wraz z rozwojem technologii związanej z funkcjonowaniem naszych urządzeń, oferujemy wiedzę, która jest ściśle związana z naszymi produktami.  Na naszych spotkaniach szkoleniowych przekazujemy najnowsze informacje na temat norm i przepisów prawnych, technologii odwadniania, separacji cieczy, a także szkolimy z zakresu doboru i montażu naszych produktów.

KESSEL - broszura seminaryjna 2019

Programy szkoleniowe są indywidualnie dostosowane do odpowiednich grup docelowych. Na życzenie chętnie opracujemy specjalnie dopasowany program szkoleniowy do Państwa potrzeb.

Harmonogram szkoleń 2019

 • 06.09.2019 - Instalatorzy
  Jak ochronić piwnice przed zalaniem? Urządzenia przeciwzalewowe KESSEL– przegląd produktów, zasada działania, sposób zabudowy, pierwsze uruchomienie, konserwacja.

 • 20.09.2019 - Projektanci
  Ochrona pomieszczeń piwnicznych przed zalaniem. Przegląd produktów, kryteria doboru, zasady projektowania.

 • 10.10.2019 - Instalatorzy
  „Forum Eksperta Kessel” - szkolenie warsztatowe z technik montażu i zabudowy odpływów łazienkowych.

 • 24.10.2019 - Projektanci
  Optymalny dobór separatora tłuszczu wewnątrz budynku, praktyczne aspekty związane z wyborem rozwiązania w zależności od rodzaju obiektu i miejsca lokalizacji urządzenia.

 • 8.11.2019 - Instalatorzy
  Separatory tłuszczu KESSEL – przegląd produktów, zasada działania, sposób zabudowy, pierwsze uruchomienie, konserwacja.

 • 22.11.2019 - Projektanci
  Dobór właściwej konfiguracji wpustu do określonych warstw stropu – przegląd wpustów KESSEL, zasady doboru i projektowania.

 • 06.12.2019 - Instalatorzy
  Przepompownie ścieków KESSEL – przegląd produktów, zasada działania, sposób zabudowy, pierwsze uruchomienie, konserwacja.

 • 13.12.2019 - Projektanci  
  Optymalny dobór przepompowni ścieków – prawidłowy wybór rozwiązania i właściwy montaż urządzenia, zalecenia projektowe.
Zgłoś się na szkolenie i wypełnij formularz rejestracyjny:
Zgłoszenie:
Grupa zawodowa:
Chęć udziału w kolacji (na koszt KESSEL):
Rezerwacja noclegu w hotelu (na koszt KESSEL):
Polityka prywatności*
* pole do wypełnienia obowiązkowo

Certyfikat

Gwarancją każdego odbytego szkolenia jest oryginalny Certyfikat KESSEL z hologramem, potwierdzający zdobycie nowych kwalifikacji i wiedzy.

Parking

Parking dla gości i uczestników spotkań szkoleniowych, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do siedziby firmy KESSEL.


regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną
©2015-2019 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany stopka redakcyjna
polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl