Made in Germany KESSEL Logo
szukaj:

Wyszukaj produkt:


Po wpisaniu numeru katalogowego lub nazwy produktu i kliknięciu przycisku „Szukaj” ukażą się informacje techniczne, rysunki CAD i karty katalogowe.

Aktualności

Zapraszamy na targi ISH we Frankfurcie!
KESSEL 2017 zaprezentuje we Frankfurcie nowości związane z ochroną przeciwzalewową oraz aktualny raport na temat zrównoważonego gospodarowania.

Na targach ISH 2017 KESSEL zaprezentuje nowy wariant produktów: Staufix i Staufix Control. Poza klasycznym zabezpieczeniem przeciwzalewowym, które zostało wyposażone w dodatkowe funkcje, KESSEL pokaże nowe przepompownie Aqualift F i Aqualift S w ustawieniu mokrym. Dodatkowo KESSEL zaprezentuje swój drugi w ciągu historii przedsiębiorstwa raport dotyczący zrównoważonego gospodarowania a także swoją szeroką ofertę serwisową.

Nowości dostępne będą od 14 do 18 marca 2017 w hali 4.0 na stanowisku A 96.

>> czytaj więcej

Przepompownie Aqualift F i  Aqualift S z pompami o dużej mocy do ścieków zawierających fekalia i bez fekaliów.

Aqualift F oraz Aqualift S LW 1000 to nowe przepompownie firmy KESSEL z pompami w ustawieniu mokrym. Rozszerzają one i częściowo zastępują produkty z dotychczasowej oferty pomp w systemie Komfort. Przepompownia Aqualift S przeznaczona jest do stosowania w przypadku wody deszczowej i ścieków bez fekaliów, Aqualift F nadaje się natomiast do odprowadzania ścieków zawierających fekalia.....

>> Czytaj więcej

Z przyjemnością informujemy, że firma Kessel Sp. z o.o.  znalazła się w gronie Gazel Biznesu - najbardziej dynamicznych rozwijających się polskich przedsiębiorstw.

>> czytaj więcej

Konkurs „Łazienka KESSEL” skierowany był do studentów i absolwentów architektury. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu wizualizacji projektu łazienki z zastosowaniem odpływów liniowych lub ściennych KESSEL. 

Poziom konkursu był bardzo wysoki, otrzymaliśmy dużą liczbę zgłoszeń,  w związku z czym wybór najlepszej pracy był niezwykle trudny. Oceniając projekty zwracaliśmy uwagę przede wszystkim na ......

>> czytaj więcej

Rzadko spotyka się rozwiązania designerskie i funkcjonalne zarazem. Jednak odpływem ściennym Scada marka KESSEL udowodniła, że te dwie cechy z powodzeniem mogą iść ze sobą w parze. Świadczy o tym kilka jego głównych zalet i szereg płynących z nich korzyści dla użytkowników.

>> czytaj więcej

Najważniejszym produktem, który pokazany zostanie podczas tegorocznych targów ISH we Frankfurcie będzie innowacyjna hybrydowa przepompownia Ecolift XL o szerokim spektrum zastosowania. Oprócz niej zaprezentowane zostaną nowe przepompownie Aqualift  F XL w ustawieniu suchym, separatory EasyClean oraz cieszące się dużym zainteresowaniem odpływy łazienkowe Linearis i Scada. Targi ISH odbędą się w dniach 10 – 14.03.2015, firmę KESSEL znaleźć będzie można na stoisku A96 w hali 4.0. Serdecznie zapraszamy!

>> czytaj więcej

W ofercie firmy KESSEL pojawiło się nowe urządzenie Ecolift XL będące hybrydową przepompownią ścieków o zwiększonej wydajności do stosowania  w zakładach przemysłowych oraz w domach wielorodzinnych.
Zaletą urządzenia hybrydowego w porównaniu z klasycznymi przepompowniami jest to, że w trybie normalnym Ecolift XLwykorzystuje naturalny spadek do kanału.

>> czytaj więcej

17 października 2014 r w Pietrowicach Wielkich odbyła się konferencja podsumowująca półtoraroczną inwestycję realizowaną w ramach projektu: „Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków dla mieszkańców gminy Pietrowice Wielkie sposobem na ochronę środowiska naturalnego”, w ramach której na terenie gminy zabudowane zostało 1170 przydomowych oczyszczalni ścieków Inno-Clean firmy KESSEL.

>> czytaj więcej

 
 
 

 

©2015-2017 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany Impressum
Datenschutz

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.

Firma Kessel oferuje przepompownie, odwodnienia liniowe i prysznicowe, zasuwy burzowe, oraz wiele innych produktów


Kessel Sp. z o.o., ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce, tel. +48 71 774 67 60, fax +48 71 774 67 69, kessel@kessel.pl